Fukuda tutkimuslaitteen EK-168G / EK-268G yhteensopiva akku 1200mAh
calcActive())">
Fukuda tutkimuslaitteen EK-168G / EK-268G yhteensopiva akku 1200mAh
In stock
- SKU
- CS-FKD168SL
21,95 €
Fukuda tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
EK-168G
EK-268G
EK-468G
EK-268G
EK-468G
Korvattavat Fukuda tutkimuslaitteen alkuperäisakut
FL-1A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fukuda tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-FKD168SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128124665 |
| Korvaa | FL-1A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 53.00 x 33.90 x 5.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |