Fluke tutkimuslaitteen Scopemeter 120 (Firmware 2.01 version or above) yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
Fluke tutkimuslaitteen Scopemeter 120 (Firmware 2.01 version or above) yhteensopiva akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-FBP123SL
28,95 €
Fluke tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Scopemeter 120 (Firmware 2.01 version or above)
Korvattavat Fluke tutkimuslaitteen alkuperäisakut
BP120
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fluke tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-FBP123SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 4,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128216315 |
| Korvaa | BP120 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 14.4Wh |
| Mitat | 89.00 x 50.00 x 22.60mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |