Fluke tutkimuslaitteen LIQ-100 / LIQ-100-IE yhteensopiva akku 5200mAh
calcActive())">
Fluke tutkimuslaitteen LIQ-100 / LIQ-100-IE yhteensopiva akku 5200mAh
In stock
- SKU
- CS-FKL100SL
28,95 €
25,95 €
Fluke tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
LIQ-100
LIQ-100-IE
LinkIQ
Networks LIQ-100-IE
Networks LIQ-100/FPC3
Networks LIQ100
Networks LIQ100 LinkIQ Cable + Network Tester
Networks LIQ100IE LinkIQ Industrial Ethernet Cable + Network Tester
LIQ-100-IE
LinkIQ
Networks LIQ-100-IE
Networks LIQ-100/FPC3
Networks LIQ100
Networks LIQ100 LinkIQ Cable + Network Tester
Networks LIQ100IE LinkIQ Industrial Ethernet Cable + Network Tester
Korvattavat Fluke tutkimuslaitteen alkuperäisakut
FNBP-LION-01
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fluke tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-FKL100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128213734 |
| Korvaa | FNBP-LION-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 19.24Wh |
| Mitat | 70.00 x 37.20 x 18.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |