Fluke tutkimuslaitteen DTX-1200-M / DTX-1200-MS yhteensopiva akku 5200mAh
calcActive())">
Fluke tutkimuslaitteen DTX-1200-M / DTX-1200-MS yhteensopiva akku 5200mAh
In stock
- SKU
- CS-FBP740SL
105,95 €
87,95 €
Fluke tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
DTX-1200-M
DTX-1200-MS
DTX-1800-M
DTX-1800-MS
DTX-1200-MS
DTX-1800-M
DTX-1800-MS
Korvattavat Fluke tutkimuslaitteen alkuperäisakut
BP7440
DTX-LION
DTX-LION
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fluke tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-FBP740SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128168836 |
| Korvaa | DTX-LION / BP7440 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 38.48Wh |
| Mitat | 98.90 x 98.00 x 26.20mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |