Fluke tutkimuslaitteen 6XG45 / PLS 180G yhteensopiva akku 6700mAh
calcActive())">
Fluke tutkimuslaitteen 6XG45 / PLS 180G yhteensopiva akku 6700mAh
In stock
- SKU
- CS-FBP500SL
317,95 €
254,95 €
Fluke tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
6XG45
PLS 180G
6XG46
PLS 3G
6XG43
6XG44
PLS 6R
PLS 5R
PLS 3R
PLS 180R
PLS 6G
PLS 5G
PLS 180G
6XG46
PLS 3G
6XG43
6XG44
PLS 6R
PLS 5R
PLS 3R
PLS 180R
PLS 6G
PLS 5G
Korvattavat Fluke tutkimuslaitteen alkuperäisakut
RBP5
5023322
5023322
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fluke tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-FBP500SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128206323 |
| Korvaa | RBP5 / 5023322 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6700mAh / 24.79Wh |
| Mitat | 105.00 x 64.00 x 29.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |