Fluke tutkimuslaitteen 6682252 / 8092 01 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Fluke tutkimuslaitteen 6682252 / 8092 01 yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-FMS950SL
43,95 €
Fluke tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
6682252
8092 01
8262 41
OPV52-BP
OmniRemote 2
OmniScanner 2
OptiView OPV
8092 01
8262 41
OPV52-BP
OmniRemote 2
OmniScanner 2
OptiView OPV
Korvattavat Fluke tutkimuslaitteen alkuperäisakut
2950-2002-01
2950-2003-01
2950-2003-02
2950-2013-01
2950-2013-02
BP8262-41
OMNI2-BP-8262-41
2950-2003-01
2950-2003-02
2950-2013-01
2950-2013-02
BP8262-41
OMNI2-BP-8262-41
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fluke tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-FMS950SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 9,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128215172 |
| Korvaa | 2950-2002-01 / 2950-2003-01 / 2950-2003-02 / 2950-2013-01 / 2950-2013-02 / BP8262-41 / OMNI2-BP-8262-41 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 19.2Wh |
| Mitat | 130.80 x 76.00 x 17.20mm |
| Jännite | 9,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |