Fluke tutkimuslaitteen 2411129 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Fluke tutkimuslaitteen 2411129 yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-FKU801SL
21,95 €
Fluke tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
2411129
Korvattavat Fluke tutkimuslaitteen alkuperäisakut
U80159
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fluke tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-FKU801SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 4,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128171140 |
| Korvaa | U80159 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 9.6Wh |
| Mitat | 58.00 x 52.90 x 15.00mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |