Flir lämpökameran E75 / E85 yhteensopiva akku 6800mAh
calcActive())">
Flir lämpökameran E75 / E85 yhteensopiva akku 6800mAh
In stock
- SKU
- CS-FLE750XL
64,95 €
53,95 €
Flir lämpökameran yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
E75
E85
E95
E85
E95
Korvattavat Flir lämpökameran alkuperäisakut
T199330ACC
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Flir lämpökameran -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-FLE750XL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128157434 |
| Korvaa | T199330 / T199330ACC |
| Kapasiteetti (mAh) | 6800mAh / 25.16Wh |
| Mitat | 150.50 x 45.80 x 53.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |