Flir lämpökameran Division T199365ACC / T199365ACC yhteensopiva akku 5200mAh
calcActive())">
Flir lämpökameran Division T199365ACC / T199365ACC yhteensopiva akku 5200mAh
In stock
- SKU
- CS-FLS650SL
54,95 €
45,95 €
Flir lämpökameran yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Division T199365ACC
T199365ACC
ThermaCAM B20
ThermaCAM P20
ThermaCAM P25
ThermaCAM P60
ThermaCAM P65
ThermaCAM S60
ThermaCAM S65
T199365ACC
ThermaCAM B20
ThermaCAM P20
ThermaCAM P25
ThermaCAM P60
ThermaCAM P65
ThermaCAM S60
ThermaCAM S65
Korvattavat Flir lämpökameran alkuperäisakut
119268-07
1195268-02
1195268-06
1195268-07
T198288
T199365
T199365AAC
T199366
T199366AAC
1195268-02
1195268-06
1195268-07
T198288
T199365
T199365AAC
T199366
T199366AAC
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Flir lämpökameran -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-FLS650SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128153320 |
| Korvaa | 119268-07 / T198288 / T199365 / T199365AAC / 1195268-07 / 1195268-06 / 1195268-02 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 38.48Wh |
| Mitat | 77.44 x 79.50 x 21.60mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |