Fischer tutkimuslaitteen FERITSCOPE DMP30 / 1007334 yhteensopiva akku 4000mAh
calcActive())">
Fischer tutkimuslaitteen FERITSCOPE DMP30 / 1007334 yhteensopiva akku 4000mAh
In stock
- SKU
- CS-LKD300SL
40,95 €
Fischer tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
FERITSCOPE DMP30
1007334
DMP-10-40
1007334
DMP-10-40
Korvattavat Fischer tutkimuslaitteen alkuperäisakut
RRC1130
1008303
1008303
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fischer tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
| SKU | CS-LKD300SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128177791 |
| Korvaa | RRC1130 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 15.4Wh |
| Mitat | 83.60 x 61.00 x 6.60mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |