FARO tutkimuslaitteen S70 / S150 yhteensopiva akku 6400mAh
calcActive())">
FARO tutkimuslaitteen S70 / S150 yhteensopiva akku 6400mAh
In stock
- SKU
- CS-PRS150SL
575,95 €
FARO tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
S70
S150
S350
M70
3D Laser Scanner
S150
S350
M70
3D Laser Scanner
Korvattavat FARO tutkimuslaitteen alkuperäisakut
ACCSS8001
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu FARO tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-PRS150SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128202738 |
| Korvaa | ACCSS8001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6400mAh / 92.16Wh |
| Mitat | 76.20 x 57.10 x 60.50mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |