CEM tutkimuslaitteen DT-9880 / DT-9881 yhteensopiva akku 1200mAh
calcActive())">
CEM tutkimuslaitteen DT-9880 / DT-9881 yhteensopiva akku 1200mAh
In stock
- SKU
- CS-CDT980SL
27,95 €
CEM tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
DT-9880
DT-9881
DT-9883M
DT-9880M
DT-9881M
DT-9850M
DT-9881
DT-9883M
DT-9880M
DT-9881M
DT-9850M
Korvattavat CEM tutkimuslaitteen alkuperäisakut
PT603450-2S
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu CEM tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-CDT980SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128168553 |
| Korvaa | PT603450-2S |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 8.88Wh |
| Mitat | 54.84 x 35.66 x 15.62mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |