EXFO tutkimuslaitteen PX1 / PX1 Optical Power Expert yhteensopiva akku 1900mAh
calcActive())">
EXFO tutkimuslaitteen PX1 / PX1 Optical Power Expert yhteensopiva akku 1900mAh
In stock
- SKU
- CS-EFU250SL
24,95 €
EXFO tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
PX1
PX1 Optical Power Expert
PX1-H-PRO-FOAS-U25
PX1-S-PRO-FOAS-U25
PX1 Optical Power Expert
PX1-H-PRO-FOAS-U25
PX1-S-PRO-FOAS-U25
Korvattavat EXFO tutkimuslaitteen alkuperäisakut
GP-2295
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu EXFO tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-EFU250SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128164289 |
| Korvaa | GP-2295 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1900mAh / 7.03Wh |
| Mitat | 71.30 x 39.60 x 6.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |