EXFO tutkimuslaitteen PPM-350D / PPM-350D PON Power Meter yhteensopiva akku 2400mAh
calcActive())">
EXFO tutkimuslaitteen PPM-350D / PPM-350D PON Power Meter yhteensopiva akku 2400mAh
In stock
- SKU
- CS-EFM350SL
26,95 €
EXFO tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
PPM-350D
PPM-350D PON Power Meter
PPM-350D PON Power Meter
Korvattavat EXFO tutkimuslaitteen alkuperäisakut
GP-2277
U832948-2P-R
U832948-2P-R
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu EXFO tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-EFM350SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128175940 |
| Korvaa | GP-2277 / U832948-2P-R |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 8.88Wh |
| Mitat | 49.30 x 29.60 x 17.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |