EXFO tutkimuslaitteen MAX-700 / MAX-700B/C yhteensopiva akku 10000mAh
calcActive())">
EXFO tutkimuslaitteen MAX-700 / MAX-700B/C yhteensopiva akku 10000mAh
In stock
- SKU
- CS-EFX700SL
33,95 €
EXFO tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MAX-700
MAX-700B/C
MAX-900
MAX-900FIP
MAX-900-iCERT
MAX-FIP
MAX-700B/C
MAX-900
MAX-900FIP
MAX-900-iCERT
MAX-FIP
Korvattavat EXFO tutkimuslaitteen alkuperäisakut
01WQ0037-02
880X266
GP-2209
880X266
GP-2209
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu EXFO tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-EFX700SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128166825 |
| Korvaa | GP-2209 / 880X266 / 01WQ0037-02 |
| Kapasiteetti (mAh) | 10000mAh / 37Wh |
| Mitat | 113.40 x 60.30 x 12.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |