EXFO tutkimuslaitteen FTB-2 / FTB-500 yhteensopiva akku 6400mAh
calcActive())">
EXFO tutkimuslaitteen FTB-2 / FTB-500 yhteensopiva akku 6400mAh
In stock
- SKU
- CS-EFT200SL
223,95 €
EXFO tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
FTB-2
FTB-500
FTB-1v2-PRO-HPDC
FTB-2-PRO
FTB-4-PRO
MAX-890Q
FTB-200
FTB-500
FTB-1v2-PRO-HPDC
FTB-2-PRO
FTB-4-PRO
MAX-890Q
FTB-200
Korvattavat EXFO tutkimuslaitteen alkuperäisakut
XW-EX011
NH2054EX
XW-EX007
GP-2090
RC2054-2
NH2054EX
XW-EX007
GP-2090
RC2054-2
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu EXFO tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-EFT200SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128137184 |
| Korvaa | XW-EX011 / NH2054EX / XW-EX007 / GP-2090 / RC2054-2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6400mAh / 92.16Wh |
| Mitat | 150.34 x 77.34 x 22.56mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |