EXFO tutkimuslaitteen FOT-5200 / FOT-5200 CWDM Channel Power An yhteensopiva akku 1800mAh
calcActive())">
EXFO tutkimuslaitteen FOT-5200 / FOT-5200 CWDM Channel Power An yhteensopiva akku 1800mAh
In stock
- SKU
- CS-EFT520SL
21,95 €
EXFO tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
FOT-5200
FOT-5200 CWDM Channel Power An
FOT-5200 CWDM Channel Power An
Korvattavat EXFO tutkimuslaitteen alkuperäisakut
880X264
GP103045L180R
GP-2150
GP103045L180R
GP-2150
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu EXFO tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-EFT520SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128163732 |
| Korvaa | 880X264 / GP-2150 / GP103045L180R |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Mitat | 65.20 x 32.40 x 9.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |