EXFO tutkimuslaitteen FIP-500 fiber inspection scope / FIP-500-KIT-1 yhteensopiva akku 5400mAh
calcActive())">
EXFO tutkimuslaitteen FIP-500 fiber inspection scope / FIP-500-KIT-1 yhteensopiva akku 5400mAh
In stock
- SKU
- CS-EFP500SL
26,95 €
EXFO tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
FIP-500 fiber inspection scope
FIP-500-KIT-1
FIP-500-KIT-2
FIP-500-KIT-3
FIP-500-KIT-1
FIP-500-KIT-2
FIP-500-KIT-3
Korvattavat EXFO tutkimuslaitteen alkuperäisakut
880X279
E066
GP-2301
E066
GP-2301
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu EXFO tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-EFP500SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128217633 |
| Korvaa | 880X279 / E066 / GP-2301 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5400mAh / 19.98Wh |
| Mitat | 81.10 x 31.10 x 17.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |