EXFO tutkimuslaitteen AXS-200 OTDR yhteensopiva akku 3400mAh
calcActive())">
EXFO tutkimuslaitteen AXS-200 OTDR yhteensopiva akku 3400mAh
In stock
- SKU
- CS-FBP290SL
186,95 €
EXFO tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
AXS-200 OTDR
Korvattavat EXFO tutkimuslaitteen alkuperäisakut
XW-EX001
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu EXFO tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-FBP290SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 10,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128206156 |
| Korvaa | XW-EX001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 36.72Wh |
| Mitat | 85.30 x 59.00 x 22.30mm |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |