Eschenbach tutkimuslaitteen SmartLux / SmartLux 2.5 yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Eschenbach tutkimuslaitteen SmartLux / SmartLux 2.5 yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-EBS250SL
18,95 €
Eschenbach tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
SmartLux
SmartLux 2.5
SmartLux 2.5
Korvattavat Eschenbach tutkimuslaitteen alkuperäisakut
1650-1B
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Eschenbach tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikood…
| SKU | CS-EBS250SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128137351 |
| Korvaa | 1650-1B |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.62Wh |
| Mitat | 68.60 x 18.60 x 18.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |