Endress+Hauser tutkimuslaitteen Prosonic Flow 91W / Prosonic Flow 92F yhteensopiva akku 4000mAh
calcActive())">
Endress+Hauser tutkimuslaitteen Prosonic Flow 91W / Prosonic Flow 92F yhteensopiva akku 4000mAh
In stock
- SKU
- CS-DHW910SL
75,95 €
Endress+Hauser tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Prosonic Flow 91W
Prosonic Flow 92F
Prosonic Flow 93C
Prosonic Flow 93P
Prosonic Flow 93T
Prosonic Flow 93W
Prosonic Flow 92F
Prosonic Flow 93C
Prosonic Flow 93P
Prosonic Flow 93T
Prosonic Flow 93W
Korvattavat Endress+Hauser tutkimuslaitteen alkuperäisakut
93TA1-AABEAG
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Endress+Hauser tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-DHW910SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128154556 |
| Korvaa | 93TA1-AABEAG |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 28.8Wh |
| Mitat | 100.80 x 69.40 x 17.10mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |