Eloik tutkimuslaitteen ALK-80 / ALK-88 yhteensopiva akku 6800mAh
calcActive())">
Eloik tutkimuslaitteen ALK-80 / ALK-88 yhteensopiva akku 6800mAh
In stock
- SKU
- CS-ALK800XL
70,95 €
Eloik tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ALK-80
ALK-88
ALK-88A
HH-88
ALK-88
ALK-88A
HH-88
Korvattavat Eloik tutkimuslaitteen alkuperäisakut
ALK-618650A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Eloik tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-ALK800XL |
|---|---|
| Jännite uusi | 10,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128152392 |
| Korvaa | ALK-618650A |
| Kapasiteetti (mAh) | 6800mAh / 73.44Wh |
| Mitat | 110.30 x 70.00 x 18.60mm |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |