Elektronika tutkimuslaitteen ELQ 2+ / ELQ 30 yhteensopiva akku 3600mAh
calcActive())">
Elektronika tutkimuslaitteen ELQ 2+ / ELQ 30 yhteensopiva akku 3600mAh
In stock
- SKU
- CS-EKL200SL
38,95 €
Elektronika tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ELQ 2+
ELQ 30
ELQ 35
ELQ 30A+
ECFL 30
ET 91
ET 92
EDCT 20
ESA 10
EIT 10
ELQ 30
ELQ 35
ELQ 30A+
ECFL 30
ET 91
ET 92
EDCT 20
ESA 10
EIT 10
Korvattavat Elektronika tutkimuslaitteen alkuperäisakut
355-140-000
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Elektronika tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-EKL200SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128202356 |
| Korvaa | 355-140-000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 25.92Wh |
| Mitat | 200.40 x 33.90 x 18.00mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |