E-SEEK tutkimuslaitteen M310 / M310S yhteensopiva akku 1800mAh
calcActive())">
E-SEEK tutkimuslaitteen M310 / M310S yhteensopiva akku 1800mAh
In stock
- SKU
- CS-EKM310BL
35,95 €
E-SEEK tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
M310
M310S
M310S
Korvattavat E-SEEK tutkimuslaitteen alkuperäisakut
BP-7V4-1A8
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu E-SEEK tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-EKM310BL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128138341 |
| Korvaa | BP-7V4-1A8 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 13.32Wh |
| Mitat | 76.52 x 56.00 x 14.76mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |