Drager tutkimuslaitteen PAC 6000 / PAC 6500 yhteensopiva akku 2700mAh
calcActive())">
Drager tutkimuslaitteen PAC 6000 / PAC 6500 yhteensopiva akku 2700mAh
In stock
- SKU
- CS-DRC600MD
20,95 €
Drager tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
PAC 6000
PAC 6500
PAC 8000
PAC 8500
PAC 6500
PAC 8000
PAC 8500
Korvattavat Drager tutkimuslaitteen alkuperäisakut
8326186
8326856
8326856
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Drager tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-DRC600MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-SOCl2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128165071 |
| Korvaa | 8326856 / 8326186 / LBT0100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2700mAh / 9.72Wh |
| Mitat | 51.00 x 15.70 x 14.80mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |