Drager tutkimuslaitteen MSI PG4000 / MSI FG4200 yhteensopiva akku 2200mAh
calcActive())">
Drager tutkimuslaitteen MSI PG4000 / MSI FG4200 yhteensopiva akku 2200mAh
In stock
- SKU
- CS-DMP420SL
21,95 €
Drager tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MSI PG4000
MSI FG4200
MSI FG4200
Korvattavat Drager tutkimuslaitteen alkuperäisakut
504053
2450-3004
2450-3004
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Drager tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-DMP420SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128193883 |
| Korvaa | 504053 / 2450-3004 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.14Wh |
| Mitat | 60.60 x 43.30 x 7.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |