Drager lämpökameran Talisman Elite Lite X3 / Talismann X3 yhteensopiva akku 4400mAh
calcActive())">
Drager lämpökameran Talisman Elite Lite X3 / Talismann X3 yhteensopiva akku 4400mAh
In stock
- SKU
- CS-DTX300SL
29,95 €
Drager lämpökameran yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Talisman Elite Lite X3
Talismann X3
Talismann X3
Korvattavat Drager lämpökameran alkuperäisakut
ACCCT013
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Drager lämpökameran -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-DTX300SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128150145 |
| Korvaa | ACCCT013 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 32.56Wh |
| Mitat | 70.60 x 38.50 x 39.90mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |