Diebold tutkimuslaitteen TOUCH SCREEN VOTING MACHINES / ACCUVOTE-TSX yhteensopiva akku 3600mAh
calcActive())">
Diebold tutkimuslaitteen TOUCH SCREEN VOTING MACHINES / ACCUVOTE-TSX yhteensopiva akku 3600mAh
In stock
- SKU
- CS-DBH450SL
51,95 €
Diebold tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
TOUCH SCREEN VOTING MACHINES
ACCUVOTE-TSX
ACCUVOTE-TSX
Korvattavat Diebold tutkimuslaitteen alkuperäisakut
10HR-4/3FAU
29-014509-000A-1
HHR-380AB27F10
H450AE-10DB
29-014509-000A-1
HHR-380AB27F10
H450AE-10DB
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Diebold tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
| SKU | CS-DBH450SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 12 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128184195 |
| Korvaa | 10HR-4/3FAU / 29-014509-000A-1 / HHR-380AB27F10 / H450AE-10DB |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 43.2Wh |
| Mitat | 168.50 x 69.00 x 17.20mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |