Deviser tutkimuslaitteen DS2100A / DS2100B yhteensopiva akku 1700mAh
calcActive())">
Deviser tutkimuslaitteen DS2100A / DS2100B yhteensopiva akku 1700mAh
In stock
- SKU
- CS-DRT210SL
31,95 €
Deviser tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
DS2100A
DS2100B
DS2100Q
DS2100B
DS2100Q
Korvattavat Deviser tutkimuslaitteen alkuperäisakut
B09040066
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Deviser tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
| SKU | CS-DRT210SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128161363 |
| Korvaa | B09040066 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1700mAh / 18.87Wh |
| Mitat | 69.34 x 50.65 x 14.00mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |