Deviser tutkimuslaitteen DS2002 / DS2002H yhteensopiva akku 2500mAh
calcActive())">
Deviser tutkimuslaitteen DS2002 / DS2002H yhteensopiva akku 2500mAh
In stock
- SKU
- CS-DRT202SL
24,95 €
Deviser tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
DS2002
DS2002H
DS2002H
Korvattavat Deviser tutkimuslaitteen alkuperäisakut
30254
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Deviser tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
| SKU | CS-DRT202SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128155249 |
| Korvaa | 30254 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 9Wh |
| Mitat | 50.50 x 50.30 x 17.25mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |