Dent tutkimuslaitteen Instruments yhteensopiva akku 6500mAh
calcActive())">
Dent tutkimuslaitteen Instruments yhteensopiva akku 6500mAh
In stock
- SKU
- CS-DNT100SL
27,95 €
Dent tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Instruments
Korvattavat Dent tutkimuslaitteen alkuperäisakut
CELL-C
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Dent tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-DNT100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-SOCl2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128178392 |
| Korvaa | CELL-C |
| Kapasiteetti (mAh) | 6500mAh / 23.4Wh |
| Mitat | 51.00 x 27.50 x 25.70mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |