Deli tutkimuslaitteen AE2300 / AE2300L yhteensopiva akku 4000mAh
calcActive())">
Deli tutkimuslaitteen AE2300 / AE2300L yhteensopiva akku 4000mAh
In stock
- SKU
- CS-DAE230SL
30,95 €
Deli tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
AE2300
AE2300L
AE2300H
AE2300L
AE2300H
Korvattavat Deli tutkimuslaitteen alkuperäisakut
HYLB-1787
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Deli tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-DAE230SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128183464 |
| Korvaa | HYLB-1787 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 29.6Wh |
| Mitat | 68.00 x 66.00 x 18.70mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |