CorDex lämpökameran ToughPIX I / ToughPIX II Trident yhteensopiva akku 700mAh
calcActive())">
CorDex lämpökameran ToughPIX I / ToughPIX II Trident yhteensopiva akku 700mAh
In stock
- SKU
- CS-DTC241SL
29,95 €
26,95 €
CorDex lämpökameran yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ToughPIX I
ToughPIX II Trident
TP2410XP
ToughPIX II Trident
TP2410XP
Korvattavat CorDex lämpökameran alkuperäisakut
CDX2400-011
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu CorDex lämpökameran -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-DTC241SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128140405 |
| Korvaa | CDX2400-011 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.52Wh |
| Mitat | 55.80 x 27.55 x 25.55mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |