Clarke-Tech tutkimuslaitteen CT 2013 yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Clarke-Tech tutkimuslaitteen CT 2013 yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-CKT213SL
26,95 €
Clarke-Tech tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
CT 2013
Korvattavat Clarke-Tech tutkimuslaitteen alkuperäisakut
HW18650-3S
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Clarke-Tech tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-CKT213SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128198536 |
| Korvaa | HW18650-3S |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 28.86Wh |
| Mitat | 69.40 x 55.20 x 19.50mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |