Chauvin Arnoux tutkimuslaitteen C.A 6116N / C.A 6117 yhteensopiva akku 5200mAh
calcActive())">
Chauvin Arnoux tutkimuslaitteen C.A 6116N / C.A 6117 yhteensopiva akku 5200mAh
In stock
- SKU
- CS-CAR116SL
71,95 €
Chauvin Arnoux tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
C.A 6116N
C.A 6117
C.A 6117
Korvattavat Chauvin Arnoux tutkimuslaitteen alkuperäisakut
693942A00
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Chauvin Arnoux tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-CAR116SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 10,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128165422 |
| Korvaa | 693942A00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 56.16Wh |
| Mitat | 127.25 x 86.80 x 28.20mm |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |