BW tutkimuslaitteen GasAlert Micro Clip XL / Gasalert Microclip Gas Detecto yhteensopiva akku 1200mAh
calcActive())">
BW tutkimuslaitteen GasAlert Micro Clip XL / Gasalert Microclip Gas Detecto yhteensopiva akku 1200mAh
In stock
- SKU
- CS-BWM001SL
21,95 €
BW tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
GasAlert Micro Clip XL
Gasalert Microclip Gas Detecto
MCXL-MPCB1
MC-XW00
MC-XW00-Y
MC-XW00-Y-CN-00
Gasalert Microclip Gas Detecto
MCXL-MPCB1
MC-XW00
MC-XW00-Y
MC-XW00-Y-CN-00
Korvattavat BW tutkimuslaitteen alkuperäisakut
AEC603658
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu BW tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-BWM001SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128173069 |
| Korvaa | AEC603658 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 60.50 x 36.50 x 5.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |