Bosch tutkimuslaitteen GLM120C / GLM150-27C yhteensopiva akku 2450mAh
calcActive())">
Bosch tutkimuslaitteen GLM120C / GLM150-27C yhteensopiva akku 2450mAh
In stock
- SKU
- CS-BLM120SL
20,95 €
Bosch tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
GLM120C
GLM150-27C
GLM150-27C
Korvattavat Bosch tutkimuslaitteen alkuperäisakut
1600A00E0F
1 600 A00 E0F
1 600 A00 E0F
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bosch tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-BLM120SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128207450 |
| Korvaa | 1600A00E0F / 1 600 A00 E0F |
| Kapasiteetti (mAh) | 2450mAh / 9.07Wh |
| Mitat | 67.20 x 41.70 x 9.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |