Bosch tutkimuslaitteen GLM 100 / 3601K723B0 yhteensopiva akku 1200mAh
calcActive())">
Bosch tutkimuslaitteen GLM 100 / 3601K723B0 yhteensopiva akku 1200mAh
In stock
- SKU
- CS-BLM800SL
21,95 €
Bosch tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
GLM 100
3601K723B0
3601K72300
3601K72370
3601K72P40
3601K72350
3601K72P50
GLM80
3601K723B0
3601K72300
3601K72370
3601K72P40
3601K72350
3601K72P50
GLM80
Korvattavat Bosch tutkimuslaitteen alkuperäisakut
2 609 169 034
2 609 120 417
3601K72370
2 609 120 417
3601K72370
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bosch tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-BLM800SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128206446 |
| Korvaa | 2 609 169 034 / 2 609 120 417 / 3601K72370 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 53.60 x 33.80 x 6.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |