Bora tutkimuslaitteen Achsmessgerät 217 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Bora tutkimuslaitteen Achsmessgerät 217 yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-BRA217SL
36,95 €
Bora tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Achsmessgerät 217
Korvattavat Bora tutkimuslaitteen alkuperäisakut
91510001
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bora tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-BRA217SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 12 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128196952 |
| Korvaa | 91510001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 24Wh |
| Mitat | 89.00 x 84.00 x 18.00mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |