BK Precision tutkimuslaitteen 2650A / 2652A yhteensopiva akku 5200mAh
calcActive())">
BK Precision tutkimuslaitteen 2650A / 2652A yhteensopiva akku 5200mAh
In stock
- SKU
- CS-BPK265SL
47,95 €
BK Precision tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
2650A
2652A
2658A
2652A
2658A
Korvattavat BK Precision tutkimuslaitteen alkuperäisakut
MB400
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu BK Precision tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-BPK265SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128159032 |
| Korvaa | MB400 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 38.48Wh |
| Mitat | 140.00 x 39.50 x 21.30mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |