BIRDOG tutkimuslaitteen Plus satellite signal meters / USB Plus yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
BIRDOG tutkimuslaitteen Plus satellite signal meters / USB Plus yhteensopiva akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-BRD723SL
33,95 €
BIRDOG tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Plus satellite signal meters
USB Plus
USB Plus
Korvattavat BIRDOG tutkimuslaitteen alkuperäisakut
BP7233-2
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu BIRDOG tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-BRD723SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128146094 |
| Korvaa | BP7233-2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 21.6Wh |
| Mitat | 67.64 x 46.65 x 45.30mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |