Bird tutkimuslaitteen SA2500 / SA-2500 yhteensopiva akku 5200mAh
calcActive())">
Bird tutkimuslaitteen SA2500 / SA-2500 yhteensopiva akku 5200mAh
In stock
- SKU
- CS-BSA250SL
135,95 €
Bird tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
SA2500
SA-2500
SA6000EX
SA-6000EX
SA-2500
SA6000EX
SA-6000EX
Korvattavat Bird tutkimuslaitteen alkuperäisakut
PT01338
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bird tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-BSA250SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128154525 |
| Korvaa | PT01338 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 57.72Wh |
| Mitat | 110.30 x 69.50 x 18.60mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |