Biosystems tutkimuslaitteen MultiPro Multigas Monitor yhteensopiva akku 1800mAh
calcActive())">
Biosystems tutkimuslaitteen MultiPro Multigas Monitor yhteensopiva akku 1800mAh
In stock
- SKU
- CS-BSM107SL
21,95 €
Biosystems tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MultiPro Multigas Monitor
Korvattavat Biosystems tutkimuslaitteen alkuperäisakut
54-49-107
49-029
49-029
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Biosystems tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikood…
| SKU | CS-BSM107SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128184973 |
| Korvaa | 54-49-107 / 49-029 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Mitat | 53.30 x 34.20 x 10.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |