Benning tutkimuslaitteen IT 200 yhteensopiva akku 10400mAh
calcActive())">
Benning tutkimuslaitteen IT 200 yhteensopiva akku 10400mAh
In stock
- SKU
- CS-BET200SL
37,95 €
Benning tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
IT 200
Korvattavat Benning tutkimuslaitteen alkuperäisakut
044170
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Benning tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
| SKU | CS-BET200SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128211303 |
| Korvaa | 044170 |
| Kapasiteetti (mAh) | 10400mAh / 76.96Wh |
| Mitat | 132.30 x 38.90 x 36.90mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |