Beamex tutkimuslaitteen MC2-IS / MC2-MF yhteensopiva akku 3600mAh
calcActive())">
Beamex tutkimuslaitteen MC2-IS / MC2-MF yhteensopiva akku 3600mAh
In stock
- SKU
- CS-BMC200SL
28,95 €
Beamex tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MC2-IS
MC2-MF
MC2-PE
MC2-TE
MC2-MF
MC2-PE
MC2-TE
Korvattavat Beamex tutkimuslaitteen alkuperäisakut
MC28B
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Beamex tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-BMC200SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128163299 |
| Korvaa | MC28B / 8036140 / MC2BP |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 12.96Wh |
| Mitat | 68.85 x 50.80 x 17.70mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |