Bacharach tutkimuslaitteen ECA 450 Analyzers yhteensopiva akku 20000mAh
calcActive())">
Bacharach tutkimuslaitteen ECA 450 Analyzers yhteensopiva akku 20000mAh
In stock
- SKU
- CS-BHA450SL
201,95 €
Bacharach tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ECA 450 Analyzers
Korvattavat Bacharach tutkimuslaitteen alkuperäisakut
0024-0977
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bacharach tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-BHA450SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128186281 |
| Korvaa | 0024-0977 |
| Kapasiteetti (mAh) | 20000mAh / 144Wh |
| Mitat | 275.00 x 82.80 x 42.00mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |