B&G tutkimuslaitteen PTT / Pressurizing Tank Top yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
B&G tutkimuslaitteen PTT / Pressurizing Tank Top yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-BGT019SL
28,95 €
B&G tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
PTT
Pressurizing Tank Top
Pressurizing Tank Top
Korvattavat B&G tutkimuslaitteen alkuperäisakut
22046019
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu B&G tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-BGT019SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128210771 |
| Korvaa | 22046019 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 28.86Wh |
| Mitat | 68.80 x 55.00 x 19.00mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |