Autel tutkimuslaitteen MaxiSys Elite yhteensopiva akku 15000mAh
calcActive())">
Autel tutkimuslaitteen MaxiSys Elite yhteensopiva akku 15000mAh
In stock
- SKU
- CS-AMS225SL
44,95 €
36,95 €
Autel tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MaxiSys Elite
Korvattavat Autel tutkimuslaitteen alkuperäisakut
H81225WYQ
VK398282PL
VK398282PL
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Autel tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-AMS225SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128172451 |
| Korvaa | H81225WYQ / VK398282PL |
| Kapasiteetti (mAh) | 15000mAh / 55.5Wh |
| Mitat | 181.35 x 82.50 x 7.65mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |