Autel Maxisys MS906BT, Maxisys MS906TS, MS906BT akku 10000mAh
calcActive())">
Autel Maxisys MS906BT, Maxisys MS906TS, MS906BT akku 10000mAh
In stock
- SKU
- CS-AMS906SL
39,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Autel vikakoodinlukijoiden kanssa:
Maxisys MS906BT
Maxisys MS906TS
MS906BT
MS906S
MS906TS
Maxisys MS906TS
MS906BT
MS906S
MS906TS
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Autel vikakoodinlukijoiden alkuperäisakut:
MLP4670B1P
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi vikakoodinlukijoiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turval…
| SKU | CS-AMS906SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128148036 |
| Korvaa | MLP4670B1P |
| Kapasiteetti (mAh) | 10000mAh / 37Wh |
| Mitat | 114.86 x 70.10 x 9.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |