Autel DS808, DS808K, IM508 akku 5000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Autel vikakoodinlukijoiden kanssa:
DS808
DS808K
IM508
MaxiDAS DS808 Scanner
MaxiDAS DS808K Scanner
MaxiIM IM508 Scanner
MaxiSys Mini
MaxiTPMS TS608 Scanne
MK808
MK808BT
MK808IM
MK808TS
MK906
MP808
MP808TS
MS905
MS906
MS906CV
MY905
TS608
DS808K
IM508
MaxiDAS DS808 Scanner
MaxiDAS DS808K Scanner
MaxiIM IM508 Scanner
MaxiSys Mini
MaxiTPMS TS608 Scanne
MK808
MK808BT
MK808IM
MK808TS
MK906
MP808
MP808TS
MS905
MS906
MS906CV
MY905
TS608
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Autel vikakoodinlukijoiden alkuperäisakut:
MLP5070111
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa Akkukaupasta uusi vikakoodinlukijoiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suoma…
| SKU | CS-AMS905SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128147176 |
| Korvaa | MLP5070111 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4250mAh / 15.73Wh |
| Mitat | 103.50 x 69.50 x 4.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |